13 Niedziela zwykła

• 3.07, środa – św. Tomasza Apostoła
  • 6.07, sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek o godz. 7:30 oraz Msza św. o godz. 8:00.
  3. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dzisiaj od godz. 15:00 rozpoczyna się jarmark w Głębowicach. Szczegóły zamieszczone są na plakacie przed kościołem.
  5. Organizowana jest pielgrzymka samolotowa do Włoch. Szczegóły w zakładce Pielgrzymka.
  6. Przez okres wakacji nie będzie mszy w niedziele o godz. 16:00.
    Wieczorne msze w kościołach we Wrocławiu: 18:00 — na Stabłowicach i Pilczycach; 19:00 — na Złotnikach i na Gądowie (Miłosierdzia Bożego); 20:00 — na Gądowie (św. Maksymiliana); 21:30 — u oo. Dominikanów (pl. Dominikański).
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Damian Rodak
Oliwia Mikołajczewska
Grzegorz Markocki
Magdalena Olejniczak
Marcin Pawlus
Kamila Podsiadło
Wilkszyn

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.