19 Niedziela zwykła

• 14.08, środa – św. Maksymiliana Marii Kolbego
  • 15.07, czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  • 17.08, sobota – św. Jacka

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 8:30, 10:00 i 12:00 (odpustowo-dożynkowa).
  2. O godz. 15:00 rozpocznie się festyn rodzinny. Plakat z programem można znaleźć poniżej.
  3. We wtorek nabożeństwo fatimskie o godz. 18:00.
  4. Msze św. w uroczystość Wniebowzięcia NMP jak w niedzielę – g. 8:30, 10:00 i 11:30. W czasie Mszy św. nastąpi pobłogosławienie ziół i kwiatów.
  5. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź I:
Tomasz Urban
Pisarzowice
&
Patrycja Stępień
Pisarzowice

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.