26 Niedziela zwykła

• 2.10, środa – św. Aniołów Stróżów
  • 4.10, piątek – św. Franciszka z Asyżu
  • 5.10, sobota – św. Faustyny Kowalskiej

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Modlitwa różańcowa w październiku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 17:00. Proszę, aby grupy modlitewne zapisywały się na prowadzenie różańca.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:00, Msza św. o godz. 17:30, a po niej różaniec.
  4. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. – dzieci otrzymają różańce.
  6. Od przyszłej niedzieli powracają Msze święte w niedziele o godz. 16:00.
  7. Wszystkie informacje dotyczące naszej parafii zamieszczane są na facebooku – kościół pw. św. Wawrzyńca w Wilkszynie.
  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  9. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Hiszpanii.
  10. Zbieram chętnych na wczasy do Ustronia Morskiego od 1 do 10 września 2025.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź II:
Sebastian Chmielewski
Wilkszyn
&
Kamila Matuszewska
Ciechów

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.