23 Niedziela zwykła

• 13.09, piątek – św. Jana Chryzostoma
  • 14.09, sobota – Podwyższenie Krzyża Świętego, święto

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W środę o godz. 18:30 spotkanie modlitewne w Betlejemce.
  3. W piątek Msza św. o godz. 18:00, a po niej nabożeństwo fatimskie.
  4. Za tydzień planujemy piknik rodzinny w ogrodach plebani. Zapraszam na godz. 16:00. Proszę zabrać ze sobą koc, kiełbaskę i coś do picia. Gdyby padało, przeniesiemy na następną niedzielę.
  5. 20 września (piątek) o godz. 18:00 Mszą świętą rozpoczniemy spotkanie Synodalne w naszej parafii. Zapraszam wszystkich chętnych.
  6. 21 września Spotkanie Młodych na Ślęży. Wszystkie informacje zamieszczone są stronie Duszpasterstwa Młodzieży.
  7. Wszystkie informacje dotyczące naszej parafii zamieszczane są na facebooku – kościół pw. św. Wawrzyńca w Wilkszynie.
  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  9. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Hiszpanii.
  10. Zbieram chętnych na wczasy do Ustronia Morskiego od 1 do 10 września 2025.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.