22 Niedziela zwykła

• 3.09, wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dzisiaj Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony w Pisarzowicach na boisku sportowym o godz. 15:00.
  4. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież. W czasie Mszy św. nastąpi błogosławieństwo tornistrów oraz przyborów szkolnych. Okazja do spowiedzi od godz. 17:30.
  5. Jutro o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie synodalne w Betlejemce.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek o godz. 17:30; Msza św. o godz 18:00, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. w intencji ministrantów, lektorów, szafarzy i ich rodzin.
  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po książeczki i obrazki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.