28 Niedziela zwykła

• 16.10, środa – św. Jadwigi Śląskiej
  • 17.10, czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • 18.10, piątek – św. Łukasza

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Modlitwa różańcowa w październiku od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 17:00.
  3. Nabożeństwo fatimskie dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
  4. Spotkanie z Radą Parafialną i grupą synodalną dzisiaj o godz. 17:30.
  5. Dzisiaj czynna jest nasza biblioteka.
  6. Dzisiaj obchodzimy 24 Dzień Papieski połączony ze zbiórką na stypendia dla młodzieży.
  7. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach świętych.
  8. W poniedziałek o godz. 19:30 w naszym kościele odbędzie się spotkanie grup synodalnych całego dekanatu. Serdecznie zapraszam.
  9. Jutro obchodzimy Dzień Nauczyciela.
  10. Z okazji tygodnia Miłosierdzia zbierane są dary dla Sióstr Jadwiżanek – przede wszystkim potrzebne są produkty spożywcze o długim terminie przydatności. Składać je można w skrzynce przygotowanej w sklepie Kredens lub w kościele.
  11. Na bocznym ołtarzu znajdują się kartki wypominkowe.
  12. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  13. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Hiszpanii.
  14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  15. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.