24 Niedziela zwykła

• 18.09, środa – św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży
  • 20.09, piątek – św. Męczenników Andrzeja Kim Tae-gŏn i Towarzyszy
  • 21.09, sobota – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W środę o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Przygotowania rozpoczniemy Mszą świętą.
  3. 20 września (piątek) Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczniemy spotkanie Synodalne w naszej Parafii. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Proszę o zapisywanie w zakrystii dzieci, które chcą przystąpić do Komunii w naszej parafii, a chodzą do szkół we Wrocławiu.
  5. W przyszłą niedzielę planujemy piknik rodzinny w ogrodach plebani. Zapraszam na godz. 16:00 z kiełbaską, napojami, kocem. W przypadku deszczu przeniesiemy na kolejną niedzielę.
  6. 21 września (sobota) Spotkanie Młodych na Ślęży. Wszystkie informacje zamieszczone są na stronie Duszpasterstwa Młodzieży.
  7. Wszystkie informacje dotyczące naszej parafii zamieszczane są na facebooku – kościół pw. św. Wawrzyńca w Wilkszynie.
  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  9. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Hiszpanii.
  10. Zbieram chętnych na wczasy do Ustronia Morskiego od 1 do 10 września 2025.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.