12 Niedziela zwykła

• 24.06, poniedziałek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
  • 28.06, piątek – św. Ireneusza
  • 29.06, sobota – Świętych Apostołów Piotra i Pawła

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W sobotę obchodzimy uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 17:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  3. Od przyszłej niedzieli (30.06) nie będzie mszy o 16:00. Osoby, które nie zdołają dotrzeć na msze do południa, zachęcamy do udziału w niedzielnej liturgii w kościołach we Wrocławiu: 18:00 — na Stabłowicach i Pilczycach; 19:00 — na Złotnikach; 20:00 — na Gądowie; 21:30 — u oo. Dominikanów (pl. Dominikański).
  4. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Damian Rodak
Oliwia Mikołajczewska
Grzegorz Markocki
Magdalena Olejniczak
Marcin Pawlus
Kamila Podsiadło
Wilkszyn

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.