18 Niedziela zwykła

• 8.08, czwartek – św. Dominika
  • 9.08, piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • 10.08, sobota – św. Wawrzyńca, Patrona Parafii

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W środę w naszej parafii przypada dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego i zakończymy Mszą św. o godz. 18:00. Okazja do spowiedzi w godz. 17:00-18:00.
  4. Za tydzień nasza wspólnota parafialna obchodzić będzie uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca, połączoną z dożynkami.
    • O godz. 12:00 Msza św. z procesją dookoła kościoła.
    • O godz. 15:00 rozpocznie się festyn rodzinny na ogrodach plebani.
    • Zapraszam do pomocy przy ustawieniu sceny w środę na godz. 18:00 (gdyby padał deszcz, ustawimy w czwartek).
    • Bardzo proszę o upieczenie ciast na festyn.
    • Potrzebujemy pożyczyć pawilon ogrodowy 3×3 m.
    • Program festynu zamieszczony jest poniżej.
  5. Wczoraj wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o naszych pielgrzymach w modlitwie.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.