Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Msze święte w niedziele, godz. 8.30, 10.00, 11.30, 16.00

W tym tygodniu Kościół wspomina:

• 4.03, czwartek – św. Kazimierza Królewicza

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po Mszy św. – patrz intencje.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Spowiedź w piątek od 16.30, Droga Krzyżowa o 17.00, Msza św. o 17.30.

3. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Wschodowi z okazji misyjnej Niedzieli Ad Gentes (łac. ku narodom)

4. W zakrystii kościoła są do nabycia paschaliki oraz baranki z białej czekolady.

5. W sobotę rozpoczną się nauki przedmałżeńskie Mszą św. o godz. 17.00. Szczegóły na podstronie Nauki przedmałżeńskie.

6. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, głosić je będzie ks. Adam Kościk, wikariusz z Pilczyc.

8. Nabożeństwo Gorzkich żali w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, który wpłacają na konto parafialne na utrzymanie parafii.

11. W naszym kościele działa na żywo kamera internetowa, dlatego zachęcam do uczestniczenia we Mszy św. zwłaszcza osoby starsze i chore. Osoby spoza naszej parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem kamery, zapraszam do kontaktu mailowego: parafia_wilkszyn1@wp.pl – napiszcie skąd jesteście.

Zapowiedzi przedślubne

• Zapowiedź I: