• 21.08, poniedziałek – św. Piusa X
  • 22.08, wtorek – NMP Królowej
  • 24.08, czwartek – św. Bartłomieja, apostoła
  • 26.08, sobota – NMP Częstochowskiej

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Msza św. w Uroczystość NMP Częstochowskiej w sobotę o godz. 17:00.
  3. Rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 23-29.04.2024.
  4. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź II:
Tomasz Ordański
&
Dorota Dziak
Pisarzowice

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.