• 14.02, środa – Popielec

Msze św. w Środę Popielcową o godz. 9:00 i 18:00. W czasie Mszy św. posypanie głów popiołem na znak pokuty. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły co do jakości i co do ilości (dwa posiłki lekkie i jeden do syta, zakaz spożywania mięsa i produktów mięsnych).

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. We wtorek po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  3. Od środy rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  4. Od Środy Popielcowej będzie można nabyć paschaliki w cenie 20 zł i baranki z białej czekolady w cenie 10 zł.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:30.
  6. Trwają nauki przedmałżeńskie. Spotkania w soboty o godz. 18:00 w naszym kościele. Szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  7. Kurs Alpha rozpoczęcie 15 lutego w świetlicy w Brzezinie. Udział jest bezpłatny. Zapisy na stronie internetowej https://lewjudy.pl/alpha-brzezina/.
    Do kursu Alpha nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy przyjść, każdy jest mile widziany.
  8. Dzisiaj po Mszy św. czynna jest biblioteka.
  9. 28 lutego zbierane będą elektrośmieci. Składać je można na parkingu przy kościele do godz. 16:00.
  10. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.