2 Niedziela Wielkanocy,
czyli Miłosierdzia Bożego

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu jest nieczynna.
  2. Od piątku Ks. Proboszcza nie ma w parafii. W razie pogrzebu lub potrzeby posługi choremu, proszę kontaktować się z Ks. Adamem Kościkiem z parafii Macierzyńska NMP we Wrocławiu-Pilczycach.
    Telefon: 508-243-477.
  3. Od 4 do 14 września organizowany jest wyjazd nad morze do Ustronia Morskiego. Koszt 1550 zł + autokar (250 zł). Zapisy w zakrystii kościoła. Przy zapisie proszę o wpłatę kosztów autokaru.
  4. Dzieci zapraszam po obrazki.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź III:
Michał Kuriata
Wilkszyn
&
Ewa Friedman
Wrocław

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.