11 Niedziela zwykła

• 17.06, poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego
  • 21.06, piątek – św. Alojzego Gonzagi

1. Kancelaria czynna w dni powszednie mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  3. Dzisiaj o godz. 17:00 w ogrodzie na plebani spotkanie z Radą Parafialną i Akcją Katolicką w sprawie organizacji Wawrzynek.
  4. Jutro o godz. 19:15 w naszym kościele odbędzie się rejonowe spotkanie synodalne dla trzech dekanatów.
  5. We wtorek o godz. 19:15 w naszym kościele odbędzie się spotkanie dla wszystkich katechetów z dekanatu Miękinia.
  6. W piątek o godz. 18:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  7. W naszej parafii przybyło dwóch Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Zostali nimi: Pan Krzysztof Bożek oraz Pan Kacper Banaś.
  8. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Damian Rodak
Oliwia Mikołajczewska
Grzegorz Markocki
Magdalena Olejniczak
Marcin Pawlus
Kamila Podsiadło
Wilkszyn

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.