• 11.06, wtorek – św. Barnaby
  • 13.06, czwartek – św. Antoniego z Padwy
  • 14.06, piątek – bł. Michała Kozala

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W poniedziałek 17 czerwca o godz. 19:15 w kościele w Wilkszynie odbędzie się rejonowe spotkanie synodalne.
  3. We wtorek 18 czerwca o godz 19:15 w Wilkszynie odbędzie się spotkanie wszystkich katechetów z dekanatu Miękinia.
  4. W czwartek o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie.
  5. Referat misyjny składa serdeczne podziękowanie dla dzieci komunijnych za złożoną ofiarę na dzieci misji w kwocie 1364,20 zł.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 15:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania.
  7. Dzieci po Mszy św. zapraszam po obrazki.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.