15 Niedziela zwykła

• 20.07, czwartek – bł. Czesława, patrona Archidiecezji Wrocławskiej
  • 22.07, sobota – św. Marii Magdaleny – święto

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie z Radą Parafialną i Akcją Katolicką związane z festynem parafialnym. Zapraszam także wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy organizacji.
  3. Z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę nastąpi poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone z tej okazji zostaną przekazane na Misje święte.
  4. 3 sierpnia wyrusza piesza pielrzymka na Jasną Górę. Zapisy w centrum pielgrzymkowym we Wrocławiu przy ul. Bujwida 51.
  5. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.