4 Niedziela Adwentu

• 24.12, sobota – Wigilia Narodzenia Pańskiego
  • 25.12, niedziela – Narodzenie Pańskie

Msze święte w okresie Bożego Narodzenia

• Pasterka: 20:00 (dla dzieci) i 22:00 (dla dorosłych)
  • Msze w Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt: 8:30, 10:00, 11:30 i 16:00

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. W środę zakończenie rorat o godz. 17:00.
  3. W zakrystii kościoła są do nabycia opłatki wigilijne oraz bombki z logo kościoła w cenie 25 zł.
  4. Do czwartku włącznie przyjmujemy zapisy na wizytę duszpasterską. Formularz można wypełnić klikając tutaj.
  5. W czwartek od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii kościoła.
  6. W poniedziałek zapraszam do pomocy przy ustawianiu choinek na godz. 10:00 oraz przy ich ubieraniu na godz. 17:00.
  7. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Rzymu. Zapisy do końca stycznia.
  8. Dziękuję Pani Krystynie Chmurze oraz Rodzinie Puterko za zasponsorowanie choinek, a także Panu Robertowi Majbrodzie za ich przywiezienie.
  9. Dzieci zapraszam po obrazki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

W imieniu wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie Charytatywnego Koncertu Bożonarodzeniowego, dziękujemy rodzicom i zaproszonym gościom za liczne przybycie, otwarte serca oraz, że w okresie przygotowania do świąt znaleźliście czas nas pomaganie dzieciom dotkniętym nieuleczalnymi chorobami

Dyrekcja Szkoły podstawowej w Pisarzowicach oraz organizatorzy koncertu