• 20.11, poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego
  • 21.11, wtorek – Ofiarowanie NMP
  • 22.11, środa – św. Cecylii
  • 24.11, piątek – św. Męczenników Andrzeja Dũng Lạc i Towarzyszy

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. W naszej parafii działa Róża św. Wawrzyńca, czyli grupa 20 rodziców, którzy wzajemnie modlą się na różańcu za swoje dzieci (i wnuki). Osoby, które chciałyby dołączyć do Róży zapraszam do zapisów w zakrystii kościoła.
  3. Za tydzień zbiórka do puszki na wsparcie św. Mikołaja.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w Betlejemce spotkanie z pielgrzymami jadącymi w przyszłym roku do Fatimy.
  5. Można zapisywać się na wizyty duszpasterskie przez formularz internetowy. Dla osób niekorzystających z Internetu w kościele wyłożone są formularze papierowe.
  6. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.