13 Niedziela zwykła

• 6.07, czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • 8.07, sobota – św. Jana z Dukli

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna
  2. Przypominam, że przez okres wakacji nie ma mszy św. o godz. 16:00.
  3. Ks. Proboszcza nie ma w parafii. W razie pogrzebu lub potrzeby posługi choremu proszę kontaktować się z Ks. Proboszczem z Brzezinki Średzkiej – tel. 605 201 195.
  4. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź III:
Kamil Bobryk
&
Angelika Andrzejczak
Wilkszyn
Zapowiedź III:
Mariusz Gilarowski
&
Dominika Janiszewska
Wilkszyn

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.