• 31.01, środa – św. Jana Bosko
  • 2.02, piątek – OFIAROWANIE PAŃSKIE, święto
  • 3.02, sobota – św. Błażeja

1. Msze święte 2 lutego (piątek) o godz. 9:00 i 18:00. Taca tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  2. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 koncert kolęd w wykonaniu scholi dziecięcej oraz chóru parafialnego.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek (2 lutego) przed mszami świętymi.
  5. W piątek po Mszy o godz. 18:00 będziemy rozbierać choinki i dekoracje świąteczne. Bardzo proszę o pomoc.
  6. W sobotę w naszym kościele rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie. Szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej.
  7. Od przyszłej niedzieli powraca msza św. o godz. 16:00.
  8. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. i ich rodzicami. Dzieci otrzymają świece.
  10. Osoby, które chciałby działać w Radzie Parafialnej, zachęcam do zgłaszania się w zakrystii kościoła.
  11. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  13. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.