Uroczystość Świętej Trójcy

• 5.06, poniedziałek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika
  • 8.06, czwartek – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Msza święta w Boże Ciało o godz. 9:00,
następnie procesja do czterech ołtarzy
ulicami Główną, Błotną i Wiśniową.

Bardzo proszę, aby na czas procesji udekorować nasze okna emblematami eucharystycznymi jako wyraz naszej wiary w Chrystusa Eucharystycznego.

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po mszy św. – patrz intencje.
  2. Próba sypania kwiatków dla dziewczynek w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00. Zapraszam na procesję dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych.
  3. Biały tydzień dla dzieci komunijnych o godz. 18:00 (we wtorek o 17:00).
  4. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień zbiórka do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  6. Dzieci zapraszam po obrazki.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.