• 19.09, poniedziałek – św. Januarego, biskupa i męczennika
  • 20.09, wtorek – św. Męczenników Andrzeja Kim Tae-gŏn, prezbitera, Pawła Chŏng Ha-sang i Towarzyszy
  • 21.09, środa – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty (święto)
  • 23.09, piątek – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  2. Księdza proboszcza nie ma w parafii. W razie pogrzebu lub potrzeby posługi choremu proszę kontaktować się z ks. Proboszczem z Brzezinki, tel. 605-201-195.
  3. W piątek, o godz. 19:00 w Betlejemce, spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. W sobotę, 24 września, spotkanie młodzieży na Ślęży. Wyjście z przełęczy Tąpadła o godz. 9:30.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.