W trosce o nowe powołania kapłańskie pragnę poinformować, że od piątku 3 lutego (od godziny 18:00) do niedzieli 5 lutego 2023 (godz. 13:00) odbywać się będą rekolekcje powołaniowe dla młodszej młodzieży (szkoła podstawowa) w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu na placu Katedralnym 14.

Dla młodzieży starszej (szkoła średnia oraz studenci) rekolekcje powołaniowe odbywać się będą od piątku 10 lutego (godz. 18:00) do niedzieli 12 lutego (godz. 13:00) również w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu na placu Katedralnym 14.

Rekolekcje prowadzić będą przełożeni i alumni Seminarium. Udział w rekolekcjach jest darmowy, chyba że ktoś chciałby złożyć dowolną ofiarę na rzecz Seminarium. Młodzież powinna zabrać ze sobą rzeczy osobiste (także ręczniki), Pismo święte, różaniec, notatnik, długopis.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: dniskupieniawroclaw@gmail.com.