• 13.11, poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  • 16.11, czwartek – Rocznica poświęcenia Kościoła Archikatedralnego we Wrocławiu
  • 18.11, sobota – bł. Karoliny Kózkówny

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Jutro po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo fatimskie.
  3. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie dla ministrantów w Betlejemce.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy św. czynna jest nasza biblioteka parafialna.
  5. W naszej parafii działa Róża św. Wawrzyńca, czyli grupa 20 rodziców, którzy wzajemnie modlą się na różańcu za swoje dzieci (i wnuki). Osoby, które chciałyby dołączyć do Róży zapraszam do zapisów w zakrystii kościoła.
  6. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  7. Można zapisywać się na wizyty duszpasterskie przez formularz internetowy. Dla osób niekorzystających z Internetu w kościele wyłożone są formularze papierowe.
  8. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.