• 9.11, czwartek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto
  • 10.11, piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • 11.11, sobota – św. Marcina z Tours, biskupa

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dzisiaj, po Mszy o 11:30, spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. – dzieci otrzymają modlitewniki
  4. W najbliższą środę o godz 18:30 w Betlejemce spotkanie nt. „Objawienia Matki Bożej”. W tym czasie czynna będzie także biblioteka parafialna.
  5. W naszej parafii działa Róża św. Wawrzyńca, czyli grupa 20 rodziców, którzy wzajemnie modlą się na różańcu za swoje dzieci (i wnuki). Osoby, które chciałyby dołączyć do Róży zapraszam do zapisów w zakrystii kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  7. W sobotę 11 listopada o godz. 9:00 Msza w intencji naszej Ojczyzny.
  8. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.