Uroczystość poświęcenia własnego kościoła

• 1.11, środa – Uroczystość Wszystkich Świętych
  • 2.11, czwartek – wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych
  • 4.11, sobota – św. Karola Boromeusza

Msze święte w okresie Wszystkich Świętych:

• 1 listopada – w tym dniu będą zbierane ofiary na wywóz śmieci z cmentarza. Msze św:
    • 8:30
    • 10:00 – po Mszy procesja na cmentarz, po procesji możliwość poświęcenia nowych pomników
  • 2 listopada – godz. 9:00 i 18:00

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00.
  3. Od 1 XI do północy 2 XII można zyskać odpust zupełny.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Spowiedź w piątek od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00, po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszki na cele misyjne.
  6. Na bocznym ołtarzu znajdują się kartki wypominkowe.
  7. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę, po Mszy o 11:30, spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. – dzieci otrzymają modlitewniki
  9. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.