3 Niedziela Adwentu

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Jeszcze tylko dzisiaj (w niedzielę) można zapisywać się na wizyty duszpasterskie. Zapisywać można się przez formularz internetowy. Dla osób niekorzystających z Internetu w kościele wyłożone są formularze papierowe.
  3. Roraty w tygodniu o godz. 17:00.
  4. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00 będziemy przygotowywać wystrój naszego kościoła na święta.
    Na godzinę 17:00 zapraszam panów do pomocy przy budowie szopki.
    Na godzinę 18:00 zapraszam panie do pomocy przy ubieraniu choinek.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte w niedzielę do południa o godz. 8:30, 10:00 i 11:30. Nie będzie Mszy o godz. 16:00. Pasterki o godz. 20:00 (dla dzieci) oraz 22:00 (dla dorosłych).
  7. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.