2 Niedziela Adwentu

• 13.12, środa – św. Łucji
  • 14.12, czwartek – św. Jana od Krzyża

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj, pół godziny po każdej Mszy św., czynna jest biblioteka parafialna.
  3. W środę o godz. 18.00. nabożeństwo fatimskie. Po nabożeństwie zapraszamy do Betlejemki na ciepłą herbatę, szczególnie osoby należące do róży rodziców modlących się swoje dzieci i wnuki.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  5. W najbliższy piątek w naszej parafii spowiedź Adwentowa: spowiedź przed południem: od godz. 10:00 do ostatniej osoby; Msza św. o godz. 17:30; spowiedź wieczorem od godz. 18:00 do ostatniej osoby.
  6. Można zapisywać się na wizyty duszpasterskie przez formularz internetowy. Dla osób niekorzystających z Internetu w kościele wyłożone są formularze papierowe.
  7. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.