1 Niedziela Adwentu

• 6.12, środa – św. Mikołaja, biskupa
  • 7.12, czwartek – św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • 8.12, piątek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Msze św. 8 grudnia o godz. 9:00 i 18:00.

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu. W czasie Mszy o godz. 8:30 zostaną pobłogosławione opłatki wigilijne. Można je nabyć w zakrystii kościoła. Tam też dostępne są świece wigilijne oraz bombki z logo naszego kościoła.
  3. W okresie Adwentu roraty o godz. 17:00. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami.
  4. W czwartek po Mszy św. o godz. 17:30 spotkanie dla ministrantów w Betlejemce.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11:30 błogosławieństwo medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  7. Można zapisywać się na wizyty duszpasterskie przez formularz internetowy. Dla osób niekorzystających z Internetu w kościele wyłożone są formularze papierowe.
  8. Chór parafialny rozpoczyna przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowanie tej liturgii, zwłaszcza z doświadczeniem śpiewu w chórze, zapraszamy na próbę, która odbędzie się dzisiaj (3 grudnia) o godz. 18:00 w Betlejemce.
  9. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.