• 22.02, środa – Popielec

Msze św. w Środę Popielcową o godz. 9:00 i 18:00.
W czasie mszy posypanie głów popiołem.

W tym dniu obowiązuje nas post ścisły: co do ilości (dwa posiłki lekkie i jeden do syta) oraz co do jakości (wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. W piątek droga krzyżowa o godz. 17:30.
  3. Rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Spotkania w soboty o godz. 18:00. Szczegółowy plan spotkań dostępny jest na podstronie Nauki przedmałżeńskie.
  4. Od następnej niedzieli powracają msze św. o godz 16:00.
  5. Spotkanie z pielgrzymami wybierającymi się do Włoch odbędzie się w przyszłą niedzielę (26 lutego) o godz. 17:00 w Betlejemce. Zaliczka 1500 zł.
  6. Bierzmowanie dla dorosłych – kurs przygotowujący osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej trwa od 14.03 do 6.06.2023 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie Centrum Duszpasterskiego.
  7. Dzieci zapraszam po obrazki.
  8. Od 4 do 14 września organizowany jest wyjazd nad morze do Ustronia Morskiego. Koszt 1550 zł + autokar (250 zł). Zapisy w zakrystii kościoła. Przy zapisie proszę o wpłatę kosztów autokaru.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.