• 14.02, wtorek – św. Cyryla i Metodego, patronów Europy – święto

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Spotkania w soboty o godz. 18:00. Szczegółowy plan spotkań dostępny jest na podstronie Nauki przedmałżeńskie.
  3. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Rzymu. Można jeszcze zapisywać się na listę rezerwową. Udostępniliśmy uzupełniony program pielgrzymki.
    Spotkanie z pielgrzymami odbędzie się w niedzielę, 26 lutego, o godz. 17:00 w Betlejemce.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Turcji i Syrii.
  5. Bierzmowanie dla dorosłych – kurs przygotowujący osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej trwa od 14.03 do 6.06.2023 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie Centrum Duszpasterskiego.
  6. Dzieci zapraszam po obrazki.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.