• 6.02, poniedziałek – św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • 10.02, piątek – św. Scholastyki

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Dzisiaj o 11:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii. Dzieci otrzymają świece.
  3. 11 lutego o godz. 17:00 (sobota) rozpoczną się nauki przedmałżeńskie.
  4. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Rzymu. Można jeszcze zapisywać się na listę rezerwową. Udostępniliśmy uzupełniony program pielgrzymki.
    Spotkanie z pielgrzymami będzie 26 lutego o godz. 17:00 w betlejemce.
  5. Dzieci zapraszam po obrazki.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Chór parafialny serdecznie zaprasza młodzież licealną i dorosłych do dołączenia do zespołu. Próby odbywają się w każdą niedzielę o 18:00 w Betlejemce.
Aktualnie chór przygotowuje się do Triduum Paschalnego. Chcielibyśmy aby oprawa muzyczna uroczystości była równie piękna jak w latach poprzednich, ale bez nowych głosów będzie to trudne zadanie. Dlatego każdy, kto lubi śpiewać, będzie mile widziany w zespole.
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego – numer można znaleźć na stronie parafii w zakładce „Chór”.