• 21.01, wtorek – św. Jana Bosko
  • 2.02, czwartekOFIAROWANIE PAŃSKIE (uroczystość)

Msze św. 2 lutego o godz. 9:00 i 18:00.
W czasie mszy zostaną pobłogosławione gromnice.
Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
Po mszy proszę o pomoc w rozbieraniu choinek i dekoracji świątecznych.

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Dzisiaj, po mszy o 11:30, chór oraz schola dziecięca zaprasza na koncert kolęd.
  3. Dzisiaj o godz. 15:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Spowiedź św. w piątek o godz. 17:15. Msza św. o godz. 18:00, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W przyszłą niedzielę o 11:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii. Dzieci otrzymają świece.
  7. 11 lutego o godz. 17:00 (sobota) rozpoczną się nauki przedmałżeńskie.
  8. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Rzymu. Zapisy do końca stycznia. Udostępniliśmy uzupełniony program pielgrzymki.
  9. Dzieci zapraszam po obrazki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.