4 niedziela Wielkiego Postu

• 20.03, poniedziałek – ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP (uroczystość)
  • 25.03, sobota – ZWIASTOWANIE NMP (uroczystość)

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Jutro w naszej parafii młodzieży zostanie udzielony sakrament bierzmowania. Mszę św. o godz. 17:00 odprawi Ks. bp Maciej Małyga.
    Rano o godz. 9:00 msza św. w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  3. Dzisiaj można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W sobotę obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 17:00. W tym dniu w Kościele obchodzimy Dzień Świętości Życia.
  5. Liceum Urszulanek zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 1 kwietnia (sobota) od godz. 10:00.
  6. Zbiórka elektrośmieci w naszej miejscowości będzie 29 marca. Odpady można składać do godz. 16:00 na parkingu przy kościele.
  7. Od 4 do 14 września organizowany jest wyjazd nad morze do Ustronia Morskiego. Koszt 1550 zł + autokar (250 zł). Zapisy w zakrystii kościoła. Przy zapisie proszę o wpłatę kosztów autokaru.
  8. Dzieci zapraszam po obrazki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.

Zapowiedź III:
Sebastian Włoszczyński
Pisarzowice
&
Joanna Maria Drab
Kąty Wrocławskie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie im małżeństwa, zobowiązany jest poinformować o tym Proboszcza parafii. Takimi przeszkodami są m.in.: trwanie w innym, ważnym ślubie kościelnym (małżeńskim, kapłańskim, zakonnym) czy też bliskie pokrewieństwo lub powinowactwo.