5 niedziela Wielkiego Postu

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17:30.
  3. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych. Jest to także Niedziela Palmowa – w czasie mszy nastąpi poświęcenie palm na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.
  4. Liceum Urszulanek zaprasza na dni otwarte, które odbędą się 1 kwietnia (sobota) od godz. 10:00.
  5. Zbiórka elektrośmieci w naszej miejscowości będzie 29 marca. Odpady można składać do godz. 16:00 na parkingu przy kościele.
  6. W najbliższą sobotę kiermasz świąteczny w Wilkszynie przy świetlicy wiejskiej od godz. 14:00 do 18:00.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w Betlejemce spotkanie z grupą udającą się na pielgrzymkę do Włoch.
  8. Od 4 do 14 września organizowany jest wyjazd nad morze do Ustronia Morskiego. Koszt 1550 zł + autokar (250 zł). Zapisy w zakrystii kościoła. Przy zapisie proszę o wpłatę kosztów autokaru.
  9. Dzieci zapraszam po obrazki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.