Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

• 21.11, poniedziałek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
  • 22.11, wtorek – św. Cecylii
  • 25.11, piątek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. W zakrystii kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2023 oraz modlitewniki z dużymi literami
  3. Dzisiaj, po każdej mszy św. rozprowadzane są cegiełki w cenie 100 zł na pomoc w rehabilitacji naszego parafianina, Pana Tomasza z Pisarzowic.
  4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie z Radą Parafialną i Akcją Katolicką.
  5. W środę o godz. 18.30 spotkanie modlitewne w betlejemce.
  6. Za tydzień rozpoczyna się okres Adwentu. W czasie mszy św. zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Rozprowadzane też będą świece Caritasu.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na wsparcie św. Mikołaja.
  9. Rozpoczęły się zapisy na wizytę duszpasterską. Formularz można wypełnić klikając tutaj.
  10. Dzieci zapraszam po obrazki.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.