1 Niedziela Adwentu

• 30.11, środa – św. Andrzeja, Apostoła (święto)
  • 3.12, sobota – św. Franciszka Ksawerego

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Roraty w dni powszednie o godz. 17:00.
  3. W zakrystii kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2023 oraz modlitewniki z dużymi literami
  4. Rozpoczął się okres Adwentu. W czasie porannej mszy św. zostały poświęcone opłatki wigilijne. W zakrystii kościoła można nabyć wigilijne świece Caritasu w cenie 10 i 20 zł.
  5. Rozpoczęły się zapisy na wizytę duszpasterską. Formularz można wypełnić klikając tutaj.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od 16:30. Msza św. o godz. 17:00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.
  7. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Dzisiaj zbiórka do puszki na wsparcie św. Mikołaja.
  9. Dzisiejszego spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania nie będzie.
  10. Chór parafialny rozpoczyna próby przed okresem Bożego Narodzenia. Chętnych do włączenia się w śpiew zapraszamy na próbę w niedzielę o godz 18:00 w betlejemce. Mile widziana umiejętność czytania nut.
  11. Dzieci zapraszam po obrazki.
  12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  13. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.