2 Niedziela Adwentu

• 6.12, wtorek – św. Mikołaja, biskupa
  • 7.12, środa – św. Ambrożego
  • 8.12, czwartek – Niepokalane Poczęcie NMP – uroczystość

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Msze święte w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (czwartek) o godz. 9:00 i 18:00. W czasie mszy św. zostaną poświęcone medaliki dla dzieci komunijnych.
  3. Roraty w dni powszednie o godz. 17:00.
  4. W zakrystii kościoła są do nabycia kalendarze na rok 2023 oraz modlitewniki z dużymi literami
  5. Rozpoczęły się zapisy na wizytę duszpasterską. Formularz można wypełnić klikając tutaj.
  6. Dziś przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  8. Po świętach wielkanocnych planowana jest pielgrzymka do Rzymu. Zapisy do końca stycznia.
  9. Biblioteka parafialna czynna jest w 2 niedzielę miesiąca po każdej mszy św. oraz w 2 i 4 środę miesiąca w godz. 18:30-20:30.
  10. Dzieci zapraszam po obrazki.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.