Rocznica poświęcenia kościoła

• 1.11, wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych
  • 2.11, środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  • 4.11, piątek – św. Karola Boremeusza

Msze św. w okresie Wszystkich Świętych:

1 listopada (wtorek) o godz. 8:30 i 10:00 (z procesją na cmentarz)
2 listopada (środa) o godz. 9:00 i 18:00

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłego.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00.
  4. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii – dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  6. Na bocznym ołarzu (maryjnym) znajdują się kartki wypominkowe.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli dary z okazji Tygodnia Miłosierdzia. Szczególnie dziękuję właścicielom sklepu Kredens, Państwu Cichym, za przekazanie produktów spożywczych. „Hojnego dawcę Bóg miłuje”.
  8. Dzieci zapraszam po obrazki.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.