• 9.11, środa – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto
  • 10.11, czwartek – św. Leona Wielkiego
  • 11.11, piątek – św. Marcina
  • 12.11, sobota – św. Jozafata

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Codziennie, od 1 do 8 listopada, można uzyskać odpust zupełny za zmarłego. Wymaga się, aby w tym dniu: nawiedzić cmentarz lub kaplicę cmentarną i pomodlić się za zmarłego, przyjąć Komunię świętą w stanie łaski uświęcającej, odrzucać od siebie wszelkie przywiązanie jakiegokolwiek do grzechu, nawet lekkiego oraz pomodlić się w intencji wyznaczonej przez Ojca świętego (w listopadzie: za dzieci, które cierpią).
  3. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dzisiaj o godz. 11:30 spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komuniidzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  5. 11 listopada msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9:00.
  6. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na dzień 11 listopada.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi w potrzebie – wspomagamy Ukrainę.
  8. We wtorek, 15 listopada, organizowana jest autokarowa wycieczka dla seniorów z Wilkszyna do Góry Świętej Anny. Wyjazd planowany jest na godzinę 8:30 spod świetlicy w Wilkszynie. Koszt wycieczki to 80 zł. Zapisy u Pani Sołtys w bibliotece w godzinach 12:00-15:00.
  9. Dzieci zapraszam po obrazki.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  11. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.