ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

• 9.08, środa – św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • 10.08, czwartek – św. Wawrzyńca
  • 11.08, piątek – św. Klary

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Jutro w naszej parafii przypada wieczysta adoracja. Rozpocznie się Koronką go miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, a zakończy Mszą św. o godz. 18:00.
  4. Jutro o godz. 18:00 będziemy rozkładać namioty na festyn parafialny.
  5. Za tydzień nasza wspólnota obchodzić będzie uroczystość odpustową połączoną z dożynkami. Msza św. o godz 12:00. Więcej informacji.
  6. Bardzo proszę o pomoc w upieczeniu ciast na festyn.
  7. Rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 23-29.04.2024.
  8. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.