17 Niedziela zwykła

• 30.07, poniedziałek – św. Ignacego Loyoli
  • 1.08, wtorek – św. Alfonsa Loguori
  • 4.08, piątek – św. Jana Marii Vianneya

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. 3 sierpnia wyrusza piesza pielrzymka na Jasną Górę. Zapisy w centrum pielgrzymkowym we Wrocławiu przy ul. Bujwida 51.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:30; o godz. 18:00 Msza św.
  4. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy św. o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.