• 2.10, poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów
  • 4.10, środa – św. Franciszka z Asyżu
  • 5.10, czwartek – św. Faustyny Kowalskiej
  • 7.10, sobota – NMP Różańcowej

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 16:30.
  3. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca adoracyjna. Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dzisiaj po Mszy o godz. 11:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. – dzieci otrzymają różańce.
  5. Od dzisiaj powraca Msza św. w niedziele o godz. 16:00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17:00 w czasie różańca. Msza św. o godz. 18:00.
  7. W sobotę przymiarka strojów komunijnych w betlejemce. Zaliczka 200 zł. Podział na grupy (lista dzieci w poszczególnych grupach dostępna jest tutaj):
    Klasa III A – godz. 10:00,
    Klasa III B – godz. 10:45,
    Klasa III D – godz. 11:30.
  8. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  9. 15 października zapraszam wszystkich na wspólne ognisko w ogrodzie plebanii. Szczegóły za tydzień.
  10. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.