• 27.09, środa – św. Wincentego à Paulo
  • 28.09, czwartek – św. Wacława
  • 29.09, piątek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • 30.09, sobota – św. Hieronima

1. Kancelaria czynna w dni powszednie po mszach świętych – patrz: intencje.
  2. Rodziców dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii w naszej parafii, a chodzą do szkół we Wrocławiu, proszę o zapisanie dzieci w zakrystii kościoła.
  3. Dzieci zapraszam po Mszy św. po naklejki.
  4. W piątek o godz. 18:00 Msza św, a po niej adoracja Najśw. Sakramentu.
  5. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca adoracyjna. Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W przyszłą niedzielę (1.10) po Mszy o godz. 11:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. – dzieci otrzymają różańce.
  7. Od przyszłej niedzieli powraca Msza św. w niedziele o godz. 16:00.
  8. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.