• 13.09, środa – św. Jana Chryzostoma
  • 14.09, czwartek – Podwyższenia Krzyża Świętego
  • 15.09, piątek – NMP Bolesnej
  • 16.09, sobota – św. męczenników Korneliusza i Cypriana

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu jest nieczynna. W razie potrzeby proszę kontaktować się telefonicznie z Ks. Proboszczem, tel: 607-87-37-87.
  2. Dzieci po Mszy św. zapraszam po naklejki, a kto nie otrzymał – również po książeczkę.
  3. Dzisiaj po mszach świętych czynna jest biblioteka parafialna.
  4. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie.
  5. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 23-29.04.2024.
  6. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.