• 8.09, piątek – Narodzenie NMP

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu jest nieczynna. W razie potrzeby proszę kontaktować się telefonicznie z Ks. Proboszczem, tel: 607-87-37-87.
  2. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.
    Po Mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
    Na godz. 11:30 dzieci i młodzież zapraszam na Mszę na rozpoczęcie roku szkolnego, w jej trakcie zostaną pobłogosławione przybory szkolne i tornistry.
  3. Wyjazd dla seniorów do Ustronia Morskiego jutro (w poniedziałek) o godz. 8:00 z pętli autobusowej w Wilkszynie. Przypominam, że rozliczenie za wyjazd (1700 zł) będę zbierać na miejscu w Ustroniu.
  4. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 23-29.04.2024.
  5. 22 października (niedziela) obchodzić będziemy jubileusz małżeński par, które w tym roku świętują swój okrągły jubileusz (1, 5, 10, 15, itd…). Proszę zapisywać się w zakrystii kościoła.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.