• 13.10, czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego
  • 15.10, sobota – św. Teresy od Jezusa
  • 16.10, niedziela – św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i archidiecezji wrocławskiej – uroczystość

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Modlitwa różańcowa od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 16:30.
  3. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św.
  4. W środę o godz. 19:00 spotkanie modlitewne w Betlejemce.
  5. W sobotę wyrusza piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wyjście spod katedry wrocławskiej o godz. 6:00.
  6. W sobotę w godzinach 10:00-12:00 w Betlejemce odbędzie się mierzenie strojów komunijnych. Zaliczka 150 zł.
  7. Za tydzień będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski połączony ze zbiórką do puszki na stypendia dla młodzieży. Będziemy gościć duet muzyczny Maja & Matan. Będzie można nabyć ich płyty w cenie 25 zł.
  8. Z okazji Tygodnia Miłosierdzia zbierane są produkty spożywcze z długim terminem ważności, które zostaną wykorzystane w kuchniach dla ubogich. Produkty można składać w sklepach Kredens w Wilkszynie oraz Rabat w Pisarzowicach.
  9. 13 października (czwartek) w przychodni w Pisarzowicach odbędą się badania USG. Badania są odpłatne. Szczegóły zamieszczone są w gablocie przed kościołem. Rejestracja w przychodni.
  10. Dzieci zapraszam po obrazki.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  12. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.