22.08, poniedziałek – NMP Królowej
25.08, czwartek – św. Ludwika a także św. Józefa Kalasancjusza, prezbitera
26.08, piątek – NMP Częstochowskiej – uroczystość
27.08, sobota – św. Moniki

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  2. Księdza proboszcza nie ma w parafii. W razie pogrzebu lub potrzeby posługi choremu proszę kontaktować się z ks. Proboszczem z Brzezinki, tel. 605-201-195.
  3. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, na godzinę 16.00 zapraszam ministrantów wraz z rodzinami na plebanię na ognisko na zakończenie wakacji.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.
  7. Wyjazd seniorów nad morze do Ustronia Morskiego 12 września (poniedziałek) o godz. 9:00 z pętli autobusowej w Wilkszynie.
    Przypominam, że w cenie wyjazdu wliczone jest jedynie ubezpieczenie na czas przejazdów autokarem. Zachęcam do samodzielnego ubezpieczenia się na czas pobytu w ośrodku wypoczynkowym.