23 niedziela zwykła — XII tydzień wychowania

7.09, środa – św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika
8.09, czwartek – Narodzenie Najśw. Maryi Panny (święto)
9.09, piątek – św. Piotra Klawera, prezbitera

1. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie po mszy świętej.
  2. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Po mszy o godz. 8:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Dziś, po mszy św. o godz. 11:30, obędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas III w związku z pierwszą komunią świętą.
  4. W środę, o godz. 19:00 w Betlejemce, spotkanie modlitewne.
  5. W czwartek przypada święto Narodzenia NMP. W czasie mszy o godz. 18:00 błogosławieństwo ziarna na zasiew.
  6. W piątek, o godz. 19:00 w Betlejemce, spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. W sobotę o godz. 9:30 w kościele spotkanie dla ministrantów.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W przedsionku kościoła dostępne są wydania Gościa Niedzielnego oraz Nowego Życia.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy wpłacając na konto parafialne pomagają utrzymać parafię.
  10. Wyjazd seniorów nad morze do Ustronia Morskiego 12 września (poniedziałek) o godz. 9:00 z pętli autobusowej w Wilkszynie.
    Przypominam, że w cenie wyjazdu wliczone jest jedynie ubezpieczenie na czas przejazdów autokarem. Zachęcam do samodzielnego ubezpieczenia się na czas pobytu w ośrodku wypoczynkowym.